Крістіна Міліан: шлях від простої дівчата до зірки

Anonim

Крістіна Міліан - популярна американська співачка, яка б досягти висот суперзірки завдяки таланту і величезну силу волі. Сьогодні дівчині 34 роки, в цьому віці вона вже має багато ролей в кіно, кілька успішних синглів, записаних у відомих музичних студіях. Її пісні займають верхні рядки хіт-парадів і радують шанувальників мелодійністю, приємним звучанням і ніжним голосом співачки.

Image

біографія

Крістіна Міліан народилася в місті Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі, 26 вересня 1981 року. Сім'я співачки і актриси - представники населення Куби, за національністю Христина є кубинкою. Штат Меріленд став батьківщиною для дівчинки, родина Флорес (справжнє ім'я співачки) перерехала туди на постійне місце проживання, коли дитина не ісполлнілось ще й року. Батьки дівчинки помічали з дитинства її палке бажання стати знаменитою, досягти успіху і мати безліч шанувальників. Така цілеспрямованість змусила Христину домагатися поставленої мети і йти вперед, слідуючи своїм ідеалам.

Image

Прагнення до мети

Володіючи певними акторськими даними та непоганий зовнішністю, будучи підлітком, Крістіна Міліан отримувала ролі в драматичних п'єсах в шкільних постановках, успішно грала. Коли дівчинці іспольнілось 13 років, в сім'ї прийняли рішення перебиратися в Лос-Анджелес, де для молодих талантів відкривалися гарні перспективи. Мама дівчинки не прогадала - Крістіна Міліан розпочала свій зоряний шлях саме в Лос-Анджелесі, коли стала отримувати запрошення на епізодичні ролі в серіалах і телешоу.

музична кар'єра

Нарівні зі зйомками в телевізійних проектах Крістіна Міліан будує свою кар'єру і в музичному світі. Спілкуючись зі знаменитостями в ході роботи над собою, актриса зустрічає Джа Рула, який допомагає їй реалізуватися в якості співачки. У 2001 році Христина Міліан записує дві композиції, які виведуть її на вершину популярності не тільки в Америці, але і у всьому світі. Великобританія, Німеччина, Австралія і Нідерланди слухають нехитрі пісеньки Христини і балдеют від них. Завоювавши успіх і популярність в сфері музики, дівчина продовжує працювати вже з відомими особистостями - Дженіфер Лопес, Ашер, Алісія Кіс, часто виступає в ролі співавтора пісень.

акторська кар'єра

Фільм "Любов не коштує нічого" став першою стоїть роботою актриси, яка принесла їй справжній успіх. Головна роль, зіграна у фільмі, дозволила голосно зазвучати імені "Крістіна Міліан". Фото актриси стало з'являтися на обкладинках популярних журналів після виходу на екрани цього фільму. Потім актриса знімалася в гучних фільмах за участю Уми Турман, Томмі Чи Джонса та інших зірок Голлівуду великої величини.

Фільм "Крутий момент" також приніс чимало овацій ефектною мулатці. Після виходу на екрани цієї роботи режисера Джозефа Канна пропозиції про зйомки посипалися як з рогу достатку, дуже популярною стала Христина Міліан. Фільмографія актриси поповнилася відомими фільмами "Будь крутіше" з Джоном Траволтою, фільмом жахів "Пульс". Таким чином, народившись у звичайній простій родині, мініатюрна кубинка домоглася оглушливого успіху. Її приклад може стати зразком для наслідування молодим дівчатам, які мріють про славу.

Image

Особисте життя

Але не тільки успіх завоювала дівчина під час зйомок. Під час роботи над фільмом вона познайомилася з Ніком Кенноном. Молодий чоловік почав бойфрендом починаючої зірки на найближчі три роки. Пара зустрічалася весь цей час, але на все життя жодного з них не вистачило. Розставання пройшло досить легко, тим більше, що практично відразу ж після розриву відносин з Ніком стала дружиною Теріуса Йонгдейла Неша Крістіна Міліан. Особисте життя дівчини нарешті поповнилася такою подією, як весілля. Але щасливий союз набирає популярність актриси, співачки і музиканта не протривав довго. Пара оголосила про розставання вже через три місяці після весілля. Незважаючи на те що молода дружина була вагітна на момент розриву відносин, Христина не утримувала чоловіка.

Image

Дочка Вайолетт Медісон Неш зростає сьогодні з мамою, без особливої ​​участі батька. Крістіна Міліан є матір'ю-одиначкою, але при цьому вона активно будує своє особисте життя. У 2013 році дівчина оголосила про заручини з Джес Принцом, представником компанії Rap-A-lot Records, а вірніше, сином генерального директора. Пізніше зірка Голлівуду в своїх інтерв'ю стала натякати, що у неї роман з Леонардо ДіКапріо.

Цікаві статті

Hedefler - is ... Kavramın tanımı, özellikleri, tespit yöntemleri

Lipetsk bölgesinin başlıca nehirleri: Don, Voronezh, Çam, Stanovaya Ryasa, Matyra. Bölgenin nehirlerinin haritası

Rusya'da yaban mersini nasıl ve nerede yetişir, meyvelerin faydalı özellikleri

Pluto uyduları: bir liste. Pluto'nun uyduları nelerdir?