Czy córka Cindy Crawford jest tak piękna jak jej matka?

Anonim

W Rosji mówią: „Jabłko nie spada daleko od jabłoni”. Oczywiście znaczenie tego wyrażenia jest dalekie od drzewa owocowego. Scharakteryzuj więc podobieństwo w zachowaniu lub wyglądzie dzieci i rodziców. Patrząc na córkę Cindy Crawford, rozumiesz, że to jest w stu procentach prawdziwe! Zewnętrzne podobieństwo jest po prostu niesamowite. Czy zobaczymy dziedziczkę najpiękniejszego i najsłynniejszego modelu Cindy Crawford na stronach z połyskiem?

Mama-piękna

W latach 90. ta dziewczyna była uważana za standard piękna, cały świat oszalał na punkcie jej brązowych oczu, opalonej skóry, smukłego ciała i bujnych łopat włosów. Fotografie Cindy Crawford zdobiły błyszczące publikacje świata i ściany wielu mieszkań.

Cindy ma mieszane korzenie: jej przodkowie byli przedstawicielami różnych narodowości. Dziewczyna ukończyła szkołę średnią i zafascynowała się tak złożonymi naukami, jak biologia i chemia. Ale w wieku szesnastu lat fotograf zauważył ją i od tego momentu życie Crawforda zmieniło się dramatycznie.

Cindy była najbardziej znanym i wysoko płatnym modelem, a nawet teraz, w jej 49 latach, uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej wpływowych kobiet w Hollywood. Pierwsze małżeństwo Crawforda było z nie mniej znanym i atrakcyjnym mężczyzną - Richardem Gere. Związek trwał cztery lata. Drugim wyborem modelu był Randy Gerber.

Image

Był także zaznajomiony z podium nie przez pogłoski, ale dzisiaj jego główną działalnością jest biznes. Para ma dwoje uroczych dzieci - syna i córkę. Cindy Crawford urodziła oba dzieci w domu, pod nadzorem doświadczonych położnych. A teraz poświęca im dużo czasu i jest uważany za doskonałą matkę.

Cindy regularnie przekazuje pieniądze na badania medyczne dla pacjentów z białaczką (jej brat zmarł na raka w dzieciństwie), a jej fundacja pomaga opuszczonym i potrzebującym dzieciom.

Poważny tata

Kaya Gerber jest córką Cindy Crawford i Randy Gerber. Dziewczyna uwielbia swoich rodziców i stara się wysłuchać ich opinii, zwłaszcza do ważkich argumentów ojcowskich.

Image

Randy Gerber rozpoczął swoją karierę jako modelka, w tamtych latach marzył o filmowaniu Cindy w reklamach. Młodzi ludzie byli przyjaciółmi, a nawet próbowali budować relacje. Ale kariera Crawforda szybko się rozwijała iz czasem para postanowiła opuścić przyjaciół. Gerber zawsze mówił ciepło o Cindy i nazywał ją swoim najlepszym i najpiękniejszym przyjacielem.

Tymczasem model poślubił Geara. Randy postanowił zająć się biznesem. Otworzył restauracje i kluby nocne, a będąc utalentowanym menedżerem i przedsiębiorcą, zarobił sporą fortunę.

Oczywiście to nie pieniądze przywiodły do ​​niego Crawforda: do tego czasu była więcej niż bogata. Potrzebowała prostego kobiecego szczęścia: rodziny, domu, dzieci i kochającego męża. Wszystko to i dał jej Gerber.

Cindy zawsze twierdziła, że ​​jest szczęśliwie żonata. Wkrótce po ślubie pojawił się pierworodny - Presley, a później Kaya - długo oczekiwana córka.

Cindy Crawford i jej mąż zbudowali dom wakacyjny w Los Cabos, obok najlepszego przyjaciela George'a Clooneya.

Córka Cindy Crawford „próbuje” na modelkę

Cindy od dawna sprzeciwia się wyglądowi swoich dzieci w kampaniach reklamowych i okładkach czasopism. Pomimo faktu, że sam model wpadł w ten biznes w wieku szesnastu lat, uważa, że ​​jej córka jest wciąż zbyt mała. Gwiezdna matka miała nadzieję zatrzymać córkę do siedemnastego roku życia, a potem dać jej szansę na samodzielne podjęcie decyzji.

Ale najwyraźniej Cindy postanowiła zrobić sobie przerwę lub po prostu uczyć lekcji. Kilka lat temu jedenastoletnia Kaya stała się twarzą linii dla dzieci Versace. Córka Cindy Crawford została przyjęta przez surową mamę przed filmowaniem z zamiarem, aby dziewczyna zrozumiała: praca przed kamerą to poważna praca.

Image

Wysiłki troskliwej matki nie były daremne, a Kaya zauważył, że praca jako modelka nie była tak łatwa, jak jej się wydawało. Jednak Cindy nie od dawna świętowała zwycięstwo: nie musiała czekać siedemnastu lat. Wkrótce pojawiła się nowa oferta i znów się poddała.

A świat zobaczył nowe zdjęcia Kayi, gdzie ma trzynaście lat, a ona w sukienkach od Armani pozuje dla Teen Voque. Po tych zdjęciach w prasie coraz częściej zauważali, że córka Cindy Crawford była kopią swojej gwiazdy.

Czy córka Kaya wygląda jak Cindy Crawford?

Sama dziewczyna twierdzi, że nie widzi podobieństwa. Na różnych forach w tej kwestii rozgrywają się prawdziwe bitwy. Nie tak dawno temu na jednej ze stron matka i córka pojawiły się w identycznych strojach. Ale to nie był główny temat wieczoru: córka Cindy Crawford uderzyła się w twarz! Wiele osób twierdzi, że dziewczyna z roku na rok staje się ładniejsza i coraz bardziej przypomina piękną matkę.

Image

Podobieństwa trudne do zakwestionowania:

  1. Obie panie mają zadbane, długie, grube brązowe włosy, brązowe, wyraziste oczy, wysokie kości policzkowe, pulchne usta i uroczy uśmiech.
  2. Długie, smukłe nogi - duma obu potomków Crawforda.
  3. Mimika twarzy, gesty i chód mają wiele wspólnego.
  4. Bardzo podobna szafa.
  5. Kamera „uwielbia” obie piękności.

To jest to, co widać na pierwszy rzut oka. Oczywiście każda dziewczyna chce być jak jej matka, zwłaszcza jeśli jest uznanym symbolem seksu. Ale w Kaye budzi się indywidualizm nastolatków, chce być wyjątkowa, nie jak ktokolwiek. Przy okazji, eksperci twierdzą, że dziewczyna może nawet przewyższyć matkę.

Kaiya planuje na przyszłość

Wielu Kaye przepowiada wspaniałą karierę modelki. Rodzice nie reklamują swoich nadziei na przyszłość córki. Nie mają nic przeciwko, jeśli wybierze modelową firmę, ale to powinna być tylko jej decyzja. W rodzinie jest mnóstwo pieniędzy, więc dzieci mogą uzyskać dowolny rodzaj edukacji.

Oczywiście Kaya ze swoimi zewnętrznymi danymi nie będzie pozbawiona męskiej uwagi. Mamy nadzieję, że spotka się z porządnym towarzyszem. Ale teraz młoda córka Cindy Crawford nie myśli o tym.

Image

We wrześniu dziewczyna będzie miała czternaście lat i jest skłonna do zawodu pielęgniarki dziecięcej. Aby stać się modelką, według Kayi, specjalna wiedza nie jest potrzebna. Do tej pory nie odmawia modelowej przyszłości, ale wierzy, że bardziej interesujące będzie dla niej traktowanie dzieci.

Kilka interesujących faktów z życia Kaya i Cindy.

Nazwisko Cindy pochodzi od jej ojca, Johna Crawforda. Z miłości i szacunku dla niego nie zmieniła jej po ślubie. Ojciec naprawdę chciał, żeby jego rodzina dalej żyła, ale jedyny syn zmarł jako dziecko. Model Crawford zostawił nazwisko panieńskie, ale jej dzieci są imieniem ojca Gerbera.

Kaya aktywnie korzysta z różnych usług społecznych. sieci, jej strona Instagram jest regularnie aktualizowana o nowe zdjęcia.

Niektóre czasopisma twierdzą, że rodzina Cindy Crawford przeżywa trudne czasy. Szczęśliwe i silne małżeństwo jest bliskie upadku z powodu zdrady Gerbera. Crawford z dziećmi przeniósł się do przyjaciela, aby pomyśleć o planach na przyszłość.

Son Presley odziedziczył znamię matki, Kaya nie. Ale według ekspertów dziewczyna będzie bez niej bardzo sławna.

Interesujące artykuły

コーヒーの長所:感動的なフレーズ

クラスノヤルスク市のすべての地域:名前のリスト

ロシアで最も貧しい街は何ですか? ロシアで最も貧しい都市のトップ

Simonenko Peter Nikolaevich:略歴と写真。 ウクライナ共産党中央委員会(KPU)の初代書記長